FAQ

Všechna cvičení mohou navštěvovat maminky od ukončeného šestinedělí, i přesto však doporučujeme předchozí zkušenosti se cvičením (Indoor, Outdoor) a konzultaci s lékařem o způsobilosti ke cvičení. Pokud si nejsi jistá, který kurz je pro tebe vhodný, kontaktuj naši pohybovou specialistku Ivu, která ti na základě individuální diagnostiky poradí, kterým cvičením začít. Nebo nám napiš zprávu a přijď si lekci jednoduše vyzkoušet:)

Účastnit se můžou miminka od 6 týdnů až po děti předškolního věku.

Lekce jsou sestaveny tak, aby si hodinu užila každá maminka. Vždy ukazujeme těžší i lehčí variantu cviku, takže si zacvičí maminky krátce po porodu i ty s pokročilejší kondicí. Není problém kdykoliv zvolnit a cvičit si vlastním tempem. Maminkám krátce po porodu ukazujeme dýchací cviky na zpevnění pánevního dna.

Nejdůležitější je, aby si hodinu užila jak maminka, tak mimi. Pokud je miminko nespokojené, není problém se kdykoliv odpojit, vzít ho do náruče a chovat.

Lektorka ti v tom případě ukáže individuální cviky, které se dají zvládat i s mimi v náručí. Nenech se pláčem odradit! Někdy mimi nemusí mít náladu, jindy se naopak lekce vydaří na 100 % a ty o něm ani nevíš 🙂

Dětičky zapojujeme na začátku a na konci lekce pomocí her a básniček. Během cvičení pak mají k dispozici plochu s hračkami, tunelem aj., kde se můžou sami zabavit. Pro menší miminka doporučujeme vlastní deku/hračky, případně hrazdičku/autosedačku/houpátko.

Lekci není problém nahradit do 30 dní v rámci volného místa v jiném kurzu, případně na venkovním cvičení fitMAMI Outdoor do 30 dní od termínu absence. Volná místa nalezneš v rezervačním systému Reservio.

Vrácení peněz za kurzovné bohužel není možné. Můžeš si však najít za sebe někoho, kdo absolvuje zbytek kurzu za tebe.

Lekce jsou rozděleny podle obtížnosti na „jednoduché“, „střední“ a „pokročilé“. Úrovně nalezneš u každého popisu kurzu. Všechna cvičení mohou navštěvovat maminky od ukončeného šestinedělí, i přesto však doporučujeme předchozí zkušenosti se cvičením (Indoor, Outdoor) a konzultaci s lékařem o způsobilosti ke cvičení. Pokud si nejsi jistá, který kurz je pro tebe vhodný, kontaktuj naši pohybovou specialistku Ivu, která ti na základě individuální diagnostiky poradí, kterým cvičením začít. Nebo nám napiš zprávu a přijď si lekci jednoduše vyzkoušet 🙂

Nenašla jsi odpověď na tvoji otázku? Napiš nám email, rádi ti odpovíme