Účast v programu Erasmus+ Sport

Máme velikou radost, že začátkem listopadu se tým MamiGYM zúčastní zahraniční mobility Erasmus + Sport v Lisabonu v organizaci Mom in balance. Program je spolufinancován Evropskou unií.

Naším cílem je sdílet osvědčené postupy v oblasti osvěty cvičení pro těhotné a ženy po porodu. Nabyté poznatky budeme sdílet pomocí sociálních sítí – Facebook, Instagram a na našem webu www.mamigym.cz. Též budeme sdílet videa ze cvičení, které na místě pořídíme. Dále plánujeme sdílení zkušeností na akcích organizovaných Prahou 13, kde máme každoročně i vlastní stánek. Zkušenosti budeme sdílet i v místním periodiku STOP.

Cílem je též zvýšení naší členské základy. Díky mobilitě získáme nové inspirace, jak oslovovat klienty. Náš partner má několik poboček po Portugalsku, ale i v jiných zemích EU a dokonce i v Asii. Mobilitou zjistíme, jak tato mezinárodní franšíza funguje, a pokusíme se ji aplikovat na náš model.

Dalším bodem, který plánujeme zrealizovat,  je inkluze a podpora otců pro trávení aktivní rodičovské dovolené se svými dětmi. Navýšíme počet lekcí pro tatínky s dětmi a díky mobilité se seznámíme s aktivitami, které jsou běžné v Portugalsku.

Díky uskutečněné mobilitě poznáme, jak funguje inkluze pro klientky, které nemluví portugalsky (česky). Naším plánem je přeložit naše webové stránky do jiného jazyka, popř. vést lekce i v cizím jazyce.

Plánujeme též uvést program pro sociálně slabší klienty, kteří si platbu celého kurzu naráz nemohou dovolit.