FAQ

Všechna cvičení mohou navštěvovat maminky od ukončeného šestinedělí (po kontrole gynekologem), i přesto však doporučujeme předchozí zkušenosti se cvičením/ konzultaci s lékařem/fyzioterapeutem o způsobilosti ke cvičení. Pokud si nejsi jistá, který kurz je pro tebe vhodný, domluv si konzultaci s naší fyzioterapeutkou Evou. Případně si přijď lekci vyzkoušet  – tělo ti samo řekne, co je pro něj vhodné:)

Účastnit se můžou miminka od 6 týdnů až po děti předškolního věku.

Naše studio nabízí opravdu komplexní tréninky pro všechny maminky – od cvičení pro těhotné, po porodu až po dynamické funkční tréninky. Lekce jsou sestaveny tak, aby si hodinu užila každá maminka. Při dynamickém funkčním tréninku vždy ukazujeme těžší i lehčí variantu cviku, takže si zacvičí maminky krátce po porodu i ty s pokročilejší kondicí. Není problém kdykoliv zvolnit a cvičit si vlastním tempem. Maminkám krátce po porodu doporučujeme začít cvičením po porodu Light.

Nejdůležitější je, aby si hodinu užila jak maminka, tak mimi. Pokud je miminko nespokojené, není problém se kdykoliv odpojit, vzít ho do náruče popř.nakojit.

Lektorka ti v tom případě ukáže individuální cviky, které se dají zvládat i s mimi v náručí. Na lekcích po porodu Light dokonce dostaneš dokument s domácími úkoly, takže si můžeš cviky v klidu doma projít znovu. Nenech se pláčem odradit! Někdy mimi nemusí mít náladu, jindy se naopak lekce vydaří na 100 % a ty o něm ani nevíš 🙂 To samé platí pro děti ostatních – někdy může být hodina rušnější, ale všechny jsme maminky, takže s občasným pobreknutím se počíta. Ve studiu MamiGYM můžeš navíc využít venkovní zahrady k uspávání nebo starší děti si mohou hrát na přilehlém pískovišti, kam je ze sálu vidět.

Platnost náhrady/permanentky si můžeš sama prodloužit ve svém profilu v sekci “permanentka” o 7 dní. Prodloužení je možné pouze jednou.  Vrácení peněz za kurzovné není možné. Můžeš si však najít za sebe někoho, kdo absolvuje zbytek kurzu za tebe.

Lekce jsou rozděleny podle toho, jaká doba uplynula od tvého porodu (doporučujeme začít cvičením  po porodu, pilates a následovat funkčním tréninkem.) Úrovně nalezneš u každého popisu kurzu. Všechna cvičení mohou navštěvovat maminky od ukončeného šestinedělí, i přesto však doporučujeme předchozí zkušenosti se cvičením nebo konzultaci s lékařem/fyzioterapeutem o způsobilosti ke cvičení. Pokud si nejsi jistá, který kurz je pro tebe vhodný, kontaktuj naši fyzioterapeutku Evu, která ti na základě individuální diagnostiky poradí, kterým cvičením začít. Nebo mrkni do našeho rezervačního systému a přijď si lekci jednoduše vyzkoušet. Tvé tělo si samo řekne, co je pro něj vhodné.

Ano, cvičit se dá samozřejmě i bez dítěte. Příležitostně pořádáme i cvičení pro tatínky, takže na své si přijdou i partneři 🙂

Nenašla jsi odpověď na tvoji otázku? Napiš nám email, rádi ti odpovíme