MamiGYM Indoor

Mamigym Indoor: funkční trenink

Cardio, posilování, zábava s dětmi

INDOOR

 

Lekce probíhají v multifunkčním centru Jeremi Sport.

CO JE INDOOR FUNKČNÍ TRÉNINK?

Jedná se o cvičení, které přirozeným způsobem zapojuje co nejvíce svalových skupin najednou a to tak, aby maximálně odpovídaly potřebám nás maminek 🙂

Při cvičení posílíme nejenom zádové/bicepsové svaly (namáhané při zvedání miminka), ale i hýžde, kde se nejvíce ukládá tuk během těhotenství a střed těla (core), který je důležitý pro správné držení těla a zpevnění břišních svalů.

Při cvičení často využíváme váhu vlastního těla, ale také různé cvičební náčiní jako je TRX, bosu, stepy, fitbally, posilovací gumičky aj. Po úvodním zapojení detiček pomocí říkanek zahřejeme svaly během “fitness her”, následně střídáme aerobní cvičení s posilováním, končí se strečinkem.

Malá miminka leží na dekách/v autosedačce, větší si hrají okolo nás. Vhodné pro maminky od ukončeného šestinedělí, avšak doporučujeme předchozí zkušenosti se cvičením a konzultaci s lékařem o způsobilosti ke cvičení.

Stále si nejsi jistá, zdali je pro tebe tato lekce vhodná? Kontaktuj naši pohybovou specialistku Ivu, která ti na základě individuální diagnostiky poradí, kterým cvičením začít. Nebo nám napiš zprávu a přijď si lekci jednoduše vyzkoušet ☺

Úroveň: Pokročilá