MamiGYM Light

Nejlepší cvičení po porodu

Co je MamiGYM Light?

Právě jsi ukončila šestinedělí nebo už máš několikaměsíční mimi a stále tě trápí diastáza či problémy s pánevním dnem? Chceš se vrátit do kondice, ale vzít to opravdu “od základů”? Hledáš lektorku, která se ti bude vážně věnovat? Pak je určen tento kurz právě pro tebe!

MamiGYM Light je poporodní kurz za přítomnosti dětí, který vychází ze zdravotního cvičení. Komorní počet max.7 maminek, osobní přístup a profesionální vedení fyzioterapeutkou (pondělí) či lektorkou poporodního cvičení (čtvrtek) zaručuje úspěšnost výsledků.

Lekce se zaměřují hlavně na cvičení pánevního dna a svalů CORE, ale nebudou chybět ani cviky na ruce, nohy a hýždě. A to nejen pro to, abychom dobře vypadaly, ale hlavně, aby vše fungovalo tak, jak má, a naše tělo bylo připravené na běžné situace, které s dětmi denně prožíváme. Naším cílem bude ploché bříško, funkčnost pánevního dna včetně zamezení inkontinence, zmírnění diastázy, zmírnění bolesti zad a kolen i správné držení těla.

Jednotlivé lekce na sebe navazují a maminky dostávají „domácí úkoly“, aby byl efekt cvičení co nejlepší a jejich radost z výsledků co největší ☺

Doporučujeme pro maminky krátce po porodu i pro ty s problémy pánevního dna/diastázy.

Lekce probíhají v rodinné atmosféře ve studiu MamiGYM na Malé Ohradě v těsné blízkosti přírodní rezervace Prokopského údolí, kde nalezneš vše, co k poporodnímu cvičení potřebuješ – osobní přístup, klid pro sebe a načerpání a dobití energie z okolní přírody v komorním počtu max.sedmi maminek, což zaručuje úspěšnost cvičení.

Stále si nejsi jistá, zdali je pro tebe tato lekce vhodná? Kontaktuj naši pohybovou specialistku Ivu (iva.kredbova@seznam.cz), která ti na základě individuální diagnostiky poradí, kterým cvičením začít. Nebo nám napiš zprávu a přijď si lekci jednoduše vyzkoušet ☺

Úroveň: Jednoduchá

Fotogalerie