MamiGYM Light

ZAČNI CVIČIT OD ZÁKLADŮ

Pro koho je lekce vhodná?

Lekce je vhodná pro všechny maminky po ukončeném šestinedělí, ale i ty, které stále trápí diastáza, problémy s pánevním dnem, držení těla, bolesti kolenou a jiné. Doporučujeme i pro maminky, které chtějí po delší pauze zase cvičit či pro maminky, které se cvičením teprve začínají.

Jak lekce probíhá?

MamiGYM Light je poporodní kurz za přítomnosti dětí, který vychází ze zdravotního cvičení. Komorní počet max.7 maminek, osobní přístup a profesionální vedení fyzioterapeutkou (pondělí) či lektorkou poporodního cvičení (čtvrtek) zaručuje úspěšnost výsledků. Malá miminka spinkají v kočárku na zahradě, kam je ze sálu vidět, nebo si hrají  v sále. K dispozici jsou houpátka a hrazdičky. Starší děti si mohou hrát na venkovním pískovišti nebo v dětském koutku.

Co je cílem MamiGYM LIGHT?

Cílem je zmenšení diastázy, posílení pánevního dna a středu těla (CORE), odstranění bolesti zad, naučení správného dýchání a držení těla, odstranění inkontinence a postupné navrácení těla do kondice při respektování individuality každé maminky.

Kde lekce probíhá?

Lekce probíhají v rodinné atmosféře ve studiu MamiGYM na Malé Ohradě v těsné blízkosti přírodní rezervace Prokopského údolí, kde nalezneš vše, co k poporodnímu cvičení potřebuješ – osobní přístup, klid pro sebe a načerpání a dobití energie z okolní přírody v komorním počtu max.sedmi maminek, což zaručuje úspěšnost cvičení.

Studio MamiGYM

U Albrechtova Vrchu 1261/40
Praha 5, 15500

Ceník
Rezervovat lekci/kurz
MamiGYM Light

Fotogalerie