MamiGYM Light

CVIČENÍ PO PORODU - NOVÉ KURZY ZA PŘÍTOMNOSTI DĚTÍ OD 9.1.2023!

PRO KOHO JE KURZ MamiGYM LIGHT VHODNÝ?

Máš více jak šest týdnů po porodu a chtěla by ses zase začít věnovat svému tělu a odstranit neduhy, které tě po dobu těhotenství nebo po porodu provázely? Trápí tě diastáza, chceš aktivovat pánevní dno, máš špatné držení těla nebo bolesti zad či kolenou? Nebo jsi po porodu už delší dobu, chceš začít cvičit, ale nevíš, jak začít? Pak zkus MamiGym Light!

JAK KURZ PROBÍHÁ?

MamiGYM Light je poporodní kurz, který vychází ze zdravotního cvičení. Komorní počet max. 7 maminek, osobní přístup a profesionální vedení lektorkou poporodního cvičení úterý, čtvrtek) či zkušenou fyzioterapeutkou (pondělí, středa)  zaručuje úspěšnost výsledků. Malá miminka spinkají v kočárku na zahradě, kam je ze sálu vidět, nebo si hrají v sále. K dispozici jsou houpátka a hrazdičky. Starší děti si mohou hrát na venkovním pískovišti nebo v dětském koutku.

CO JE CÍLEM MAMIGYM LIGHT?

Cílem poporodního cvičení je zmenšení diastázy, posílení pánevního dna a středu těla (CORE), odstranění bolesti zad, naučení správného dýchání a držení těla, odstranění inkontinence a postupné navrácení těla do kondice při respektování individuality každé maminky.

KDE KURZ PROBÍHÁ?

Lekce probíhají v rodinné atmosféře ve studiu MamiGYM na Malé Ohradě v těsné blízkosti přírodní rezervace Prokopského údolí. Ve studiu MamiGYM nalezneš vše, co k poporodnímu cvičení potřebuješ – osobní přístup, klid pro sebe a načerpání a dobití energie z okolní přírody v komorním počtu maminek, což zaručuje úspěšnost poporodnímu cvičení.

Nové kurzy začínají v týdnu od 9.1.2023

Rezervovat PO 16:00-17:00 (Terka)
Rezervovat ÚT 10:45 - 11:45 (MÍŠA)
Rezervovat ST 16:00 - 17:00 (TERKA)
Rezervovat ČT 9:30 - 10:30 (IVA)
Rezervovat ČT 10:45 - 11:45 (IVA)
POZNEJ NAŠE LEKTORKYCeník
MamiGYM Light

Fotogalerie