MamiGYM Pilates

Co je MamiGYM Pilates?

MamiGYM Pilates je ideální pro maminky krátce po šestinedělí či pro maminky, které se chtějí zaměřit na flexibilitu těla, sílu, dýchání a posílit zejména hluboké břišní a zádové svaly a svaly pánevního dna. Základem je propracování tzv. Power House neboli „Gürtel“ („opasek“) kolem středu těla, jehož posílením se zlepší celkové držení těla.

Při cvičení je kladen velký důraz na správné provedení cviků pro dosažení co největší účinnosti. Pilates je skvělým nástrojem pro „znovuobjevení“ pasu, který po porodu maminky často ztrácí.

Lekce probíhají v rodinné atmosféře ve studiu MamiGYM na Malé Ohradě v těsné blízkosti přírodní rezervace Prokopského údolí, kde nalezneš vše, co k pilatesovému cvičení potřebuješ – osobní přístup, klid pro sebe a načerpání a dobití energie z okolní přírody v komorním počtu max.sedmi maminek, což zaručuje úspěšnost cvičení.

Stále si nejsi jistá, zdali je pro tebe tato lekce vhodná? Kontaktuj naši pohybovou specialistku Ivu, která ti na základě individuální diagnostiky poradí, kterým cvičením začít. Nebo nám napiš zprávu a přijď si lekci jednoduše vyzkoušet ☺

Úroveň: lehká

Fotogalerie