NÁŠ PŘÍBĚH

Jsme malé rodinné fitness studio na Malé Ohradě (Stodůlky) a spolupracujeme s nedalekým multifunkčním sportovním centrem Jeremi Sport.

Vše začalo narozením mého prvního syna Filipa, kdy mi jako dlouholeté sportovkyni chyběl pohyb a zároveň jsme neměli babičky na hlídání. Cesta mě proto zavedla k doplnění vzdělání instruktorky cvičení pro maminky s kočárky, což se mi stalo dlouholetou vášní. V průběhu druhého těhotenství jsem však spatřovala velikou mezeru v okolí co se týče cvičení pro těhotné a celkově k přístupu k ženám v těhotenství, které hledají fyzickou aktivitu, které by neublížila ani jim, ani miminku, ale zároveň se při ní trochu “zapotí”. Tím vzniklo cvičení pro těhotné Gravid Fitness.

Po narození Kryštůfka jsem si uvědomila, že maminky krátce po porodu potřebují jinou péči a přístup než klasické posilování, kterému jsem doposud věřila.

Netrvalo dlouho a myšlenka založení studia MamiGYM, které nabídne maminkám komplexní tréninky od těhotenství, porod až po navrácení kondice pod vedením zkušených trenérů s ohledem na individualitu žen, byla na světě.

V našem studiu na tebe čeká profesionální tým fyzioterapeutek, pohybových specialistek i lektorek, který ti pomůže na tvé cestě mateřstvím cítit se vždy dobře ve svém těle a získat dobrý pocit ze sebe sama.

Díky tomu, že jsme všechny maminky malých dětí, se dokážeme vcítit do potřeb žen, které zrovna tímto obdobím procházejí, a častokrát navazujeme se svými klientkami dlouholetá přátelství. 


Proč se přidat k MamiGYM?

 • Nabízíme komplexní cvičení pro (budoucí) maminky – pro těhotné, po porodu i dynamické funkční tréninky
 • Poradíme ti, které cvičení je pro tebe vhodné, abys zbytečně neubližovala svému tělu
 • Pomůžeme ti dostat se po porodu do kondice a udržet si ji
 • Motivujeme tě ke zlepšování výkonů a k dosažení psychické spokojenosti ze sebe sama
 • Dbáme na individuální přístup
 • Jsme tým mladých maminek malých dětí, takže rozumíme tvým potřebám
 • Posloucháme všechny připomínky a přání –  tvůj feedback je pro nás důležitý
 • Rozšiřujeme neustále naše služby – přes workshopy i individuální konzultace
 • Staráme se i o komfort dětiček – samozřejmostí je dětský koutek a ve studiu MamiGYM i venkovní hřiště
 • Respektujeme, že děti nemusí mít někdy při cvičení náladu a snažíme se být při lekcích oporou
  Za dobu naší existence prošlo našimi dveřmi stovky spokojených žen. Bude nám potěšením během tvé cesty za Tvým lepším já v mateřství doprovázet i Tebe! 🙂
  Kristy
  Zakladatelka MamiGYM