Online kurz cvičení po porodu

ZAČNI CVIČIT OD ZÁKLADŮ V POHODLÍ DOMOVA

Pro koho je kurz vhodný?

Kurz je vhodný pro všechny maminky po ukončeném šestinedělí, ale i ty, které stále trápí diastáza, problémy s pánevním dnem, držení těla, vypouklé bříško, bolesti zad, kolenou a jiné, klidně i 10 let od porodu 🙂
Nevíš, zdali je kurz pro tebe? Doporučujeme shlédnout webinář zdarma: Facebook MamiGym Stodůlky

Jak kurz probíhá?

Online kurz ZdravoCvíčo po porodu představuje úplné základy cvičení, při kterých se naučíš své tělo vnímat a hlavně to, jak s ním pracovat, abys došla k vytouženým změnám.

Během 10 týdnů (20 lekcí) na tebe čeká:

  1. návod na základní samo-diagnostiku, abys věděla, jak to máš s tělem konkrétně ty a na co si dát při cvičení pozor/na co klást důraz
  2. 20 video lekcí (á 30 minut), které se postupně nabalují a provedou tě specializovaným core cvičením od základů
  3. 20 psaných “domácích úkolů”, abys věděla co a kolikrát cvičit v ostatních dnech, abys dosáhla co největšího efektu
  4. online/telefonická podpora a “poradna” lektorky po celou dobu kurzu

Co je cílem online kurzu?

Cílem je zmenšení diastázy, posílení pánevního dna a středu těla (CORE), odstranění bolesti zad, naučení správného dýchání a držení těla, odstranění inkontinence a postupné navrácení těla do kondice.

Na jaké platformě kurz probíhá?

Kurz probíhá v uzavřené Facebookové skupině. Videa a “domácí úkoly” se ti tam budou objevovat vždy v pondělí a ve čtvrtek ráno, ale zacvičit si je můžeš KDYKOLI…takže NEMUSÍŠ být připojená v konkrétní čas (a koneckonců ani den). A “domácí úkoly” si budeš zařazovat do svých běžných činností + pár minut specializovaného cvičení 3xdenně.
Dá se to zvládnout i s dětmi “za krkem”, jen je potřeba vědět proč to děláš a dát se na pár minut na 1.místo.

Jak se přihlásit?

Jednoduše na mamigym.inrs.cz si vyber den, kterým chceš začít. Přidej se do skupiny, kterou nalezneš v potvrzovacím emailu. Po registraci a obdržení částky budeš přijata do skupiny a můžeš začít!

Ceník
Koupit kurz

Fotogalerie