Indoor

Funkční trénink

CARDIO, POSILOVÁNÍ, ZÁBAVA S DĚTMI

Pro koho je lekce vhodná?

Máš ráda dynamické cvičení, při kterém se zapotíš, spálíš kalorie a zároveň si užiješ spoustu zábavy se svým mimi? Pak je lekce vhodná přímo pro tebe!   Malá miminka leží na dekách/v autosedačkách a pro starší je připravený v sále dětský koutek. Po lekci si můžeš dát oběd v místní restauraci a poznat spoustu fajn aktivních  maminek.

Jak lekce probíhá?

V úvodu nás čeká pozdravení s dětičkami, následuje cardio část, posilovací část a protažení. Děti mohou být během lekce zapojovány pomocí her či básniček, takže se zabaví a hodina jim tak uteče. Můžeš se těšit na cvičení s vlastní vahou, kruhové tréninky, intervalové tréninky apod.. Pro zpestření využíváme různé pomůcky jako je bosu, TRX, posilovací gumičky, stepy, velké míče, overbally aj.

Co je cílem tohoto typu cvičení?

Jedná se o cvičení, které přirozeným způsobem zapojuje co nejvíce svalových skupin najednou a to tak, aby maximálně odpovídaly potřebám nás maminek 🙂

Při cvičení posílíme nejenom zádové/bicepsové svaly (namáhané při zvedání miminka), ale i hýžde, kde se nejvíce ukládá tuk během těhotenství a střed těla (core), který je důležitý pro správné držení těla a zpevnění břišních svalů. V neposlední řadě máme za cíl, aby si hodinu užila každá maminka a dítě, a strávily tak smysluplně společný čas.

Kde lekce probíhá?

NOVĚ: studio MamiGYM
U Albrechtova Vrchu 1261/40
Praha 5, 15500

Ceny kurzů a lekcí
Rezervovat lekci
MamiGYM Indoor Jeremi

Fotogalerie