Light

CVIČENÍ PO PORODU

NOVÉ KURZY ZA PŘÍTOMNOSTI DĚTÍ OD DUBNA 2024!

PRO KOHO JE KURZ LIGHT VHODNÝ?

Máš více jak šest týdnů po porodu a chtěla by ses zase začít věnovat svému tělu a odstranit neduhy, které tě po dobu těhotenství nebo po porodu provázely? Trápí tě diastáza, chceš aktivovat pánevní dno, máš špatné držení těla nebo bolesti zad či kolenou? Nebo jsi po porodu už delší dobu, chceš začít cvičit, ale nevíš, jak začít? Pak zkus kurz Light!

JAK KURZ PROBÍHÁ?

MamiGYM Light je poporodní kurz, který vychází ze zdravotního cvičení. Komorní počet max. 8 maminek, osobní přístup a profesionální vedení lektorkou poporodního cvičení či zkušenými fyzioterapeutkami  zaručuje úspěšnost výsledků. Malá miminka spinkají v kočárku na zahradě, kam je ze sálu vidět, nebo si hrají v sále. K dispozici jsou houpátka a hrazdičky. Starší děti si mohou hrát na venkovním pískovišti nebo v dětském koutku.

CO JE CÍLEM LIGHT a LIGHT FYZIO?

Cílem poporodního cvičení je zmenšení diastázy, posílení pánevního dna a středu těla (CORE), odstranění bolesti zad, naučení správného dýchání a držení těla, odstranění inkontinence a postupné navrácení těla do kondice při respektování individuality každé maminky.

KDE KURZ PROBÍHÁ?

Studio MamiGYM
U Albrechtova Vrchu 1261/40,
Praha 5, Stodůlky

Lekce probíhají v rodinné atmosféře ve studiu MamiGYM na Malé Ohradě v těsné blízkosti přírodní rezervace Prokopského údolí. Ve studiu MamiGYM nalezneš vše, co k poporodnímu cvičení potřebuješ – osobní přístup, klid pro sebe a načerpání a dobití energie z okolní přírody v komorním počtu maminek, což zaručuje úspěšnost poporodnímu cvičení.

Nové kurzy začínají v DUBNU 2024! REZERVACE ZDE:

PO 15:45-16:45 LIGHT 3 (Terka)
ÚT 9:30 - 10:30 LIGHT 1 (MÍŠA)
ČT 10:45 - 11:45 LIGHT 1 (KLÁRA)
Ceny kurzů a lekcí
MamiGYM Light

Fotogalerie