Reference

Co jste nám napsaly přímo

Veronika M.

Viděla jsem cvičící maminky v parku při procházce a začala jsem hledat, co je to za skupinu. Když jsem našla web, vše jsem si přečetla a řekla, že to zkusím a už první hodina me nadchla. Aktivní jsem byla, ale tohle přesně mi scházelo jako náhrada za posilovnu, kam se moc často nedostanu, protože mi chybí hlídání. Cvičení mi dává aktivní relax od každodenních starostí, zároveň dobrý pocit, že dělám něco pro své zdravi. Myslím, že MamiGYM je super parta lidi, kde člověk na chvíli vypne. Pro děti je bezva, že si mohou hrát s ostatními.

Veronika M.
Naďa T.

Včerejší cvičení Indoor s Katkou L. bylo super, protáhla jsem si celé tělo, měla možnost čelit mnoha sportovním výzvám, zpotila si tričko a tím vyplavila spoustu endorfinů, které přinesly dobrou náladu a nadhled nad dalšími událostmi, které jsem ten den řešila:) Takže toto cvičení je radost:) Syn se tam taky vyřádil s kamarády, hračkami a s cvičebními pomůckami, takže poté usnul. A já měla čas a prostor na svojí práci z domova s vědomím, že jsem už dnes udělala něco pro sebe a svoje zdraví:) Jsem šťastná, že zařízení jako MamiGYM existuje, protože každý pohyb, který v jakékoliv lekci udělám, se počítá. Protože to dělám  hlavně pro sebe, abych pak byla zdravá a dobře naladěná pro svoje děti a bližní, a abych lépe zvládala všechny situace, které život přináší.

Naďa T.
Lucka

Pohyb byl pro mě vždy důležitý. Když přišly děti, nechtěla jsem se ho vzdát. Cvičení je pro mě radost, odreagování. MamiGYM mi tuhle radost a odreagování dává. Navíc jsem získala i spoustu nových přátel a jsem ráda, že moje holky můžou se mnou sportovní vášeň sdílet odmalička. MamiGYM je komunita úžasných lidí, kteří milují sport a děti, a perfektně to skloubili dohromady. Doporučuji všem, kteří to tak mají nebo chtějí mít taky.

Lucka
Kristýna

MamiGYM jsem začala navštěvovat na doporučení mé kamarádky, která je klientkou MamiGYM již několik let. Z počátku jsem měla obavy, jak půjde skloubit cvičení a neposedné děti, ale všechno si tak krásně sedlo. Na lekcích panuje vždycky pohodová atmosféra, a já si tak můžu zlepšovat svoji fyzičku pod dohledem zkušených lektorek. Navíc na Pilates se mnou začal chodit i můj manžel. Cvičení MamiGYM doporučuji tedy i pro tatínky.

Kristýna
Mária J.

Cvičení v MamiGym je za mě skvělé. Hledala jsem místo, kde bych mohla cvičit i s dítětem. Prostředí je moc fajn, trénerka Martina skvělá a celkový koncept perfektní, přesně co maminky potřebují.

Mária J.

Co jste o nás napsaly na Facebooku

  Chodím na funkční trénink ke Katce od konce šestinedělí a Amalce bude 8 měsíců. Nikdy jsem nebyla tak fit. Katky lekce jsou náročné, motivační a Katka je skvělá lektorka. Má oči všude a dobre a spravne si zamakate. Amalka si hraje na podložce podemnou,ale brzo se začne plazit a hrát si s ostatními. Zázemí je též super. Těšíme se obě a každou lekci 🙂

  Nikol Kutzendorferová Avatar Nikol Kutzendorferová
  16. 12. 2022

  Super cvičení a skvělý kolektiv 🙂

  Ilona Švarcová Avatar Ilona Švarcová
  7. 1. 2022

  Skvělé prostředí, pohodové lektorky, rodinná atmosféra 👏

  Iva Kuchařová Avatar Iva Kuchařová
  21. 10. 2019

  Skvělé hodiny pod vedením zkušených lektorů, indivindi přístup a bejby je stále s nàmi, příjemné prostředí. 👍

  Zuzana Reyne Avatar Zuzana Reyne
  21. 10. 2019

  Skvele cviceni pro maminky,co hledaji pohodovou atmosferu a chteji si dat poradne do tela 😉

  Lucie Remešová Avatar Lucie Remešová
  23. 8. 2019

  Paradni cviceni, vzdy neco jineho. A skvela parta holek. Navic tu casto dostanete uzitecnou radu, postezujete si na nedostatek spanku 🙂 Neni to ani setkani biomatek, ani fitness silencu. Proste holky vseho druhu, ktere spojuji minimalne dve veci: deti a chut si zacvicit (a doma casto nemaji tu disciplinu 😉

  Kate Leblova Avatar Kate Leblova
  13. 2. 2019

  Super cvíčo, maminka se zapotí a děťátko si taky užije. Moc nás to baví a maminkám doporučujeme.

  Kateřina Janotová Vacíková Avatar Kateřina Janotová Vacíková
  11. 2. 2019

  Super cvičení i kolektiv, milé a schopné maminy instruktorky. Člověk si mákne a zároveň nemá výčitky, že se nevěnuje dítěti. Chodíme s dcerou a určitě budeme pokračovat. 🙂

  Kateřina Bartošová Avatar Kateřina Bartošová
  5. 2. 2019

  chodime na outdoor a jsme moc spokojeni. je to parada. dekujeme!

  Monika Pánková Avatar Monika Pánková
  3. 2. 2019

  Paradni volba jak stravit materskou aktivne v kruhu skvelych holek,ktere prozivaji podobne radosti jako Ty😀

  Martina Gregorová Avatar Martina Gregorová
  10. 1. 2019

  Vřele doporučuji 😉 Je to super 🖖

  Verča Čerča Vlčková Avatar Verča Čerča Vlčková
  3. 1. 2019

Co jste o nás napsaly na Googlu