Gravid Fitness/Light

SPOKOJENÁ A FIT I V TĚHOTENSTVÍ

Pro koho je lekce vhodná?

MamiGYM Gravid Fitness je určeno pro všechny nastávající maminky od ukončeného prvního trimestru, které již před těhotenstvím nějakou formou cvičily a i v tomto období období chtějí zůstat v psychické i fyzické pohodě a udržet se v kondici.

GRAVID LIGHT: Cvičení je přizpůsobeno stádiu těhotenství a je vhodné pro všechny těhotné od ukončeného 1.trimestru těhotenství. Jedná se o kombinaci těhotenské jógy, fitness pro těhotné a rehabilitačních cviků. Lekci vede fyzioterapeutka v malé skupince. Starší sourozenci jsou vítání.

Jak lekce probíhá?

GRAVID FITNESS: Můžeš se těšit na lehké zahřátí a posílení partií, které jsou v těhotenství namáhány, prevenci bolesti zad i důkladné protažení, uvolnění a naladění na miminko v bříšku. Starší sourozenci jsou vítáni a k dispozici mají koutek na hraní.

GRAVID LIGHT: Cvičení je přizpůsobeno stádiu těhotenství. Využití pomůcek: fitbally, overbally, jógové pásy, atd.

Co je cílem cvičení?

GRAVID FITNESS: Cílem je odbourání bolesti zad a jiných partií, které jsou v těhotenství namáhány, a udržení těla v kondici i v tomto pěkném a náročném období ženy. Jedná se o dynamickou hodinu, která bude uzpůsobena aktuálnímu stavu a náladě těhotných. Předchozí alespoň minimální zkušenosti se cvičením před těhotenstvím jsou nutné.

GRAVID LIGHT: Podporuje dobré dýchání a připravuje na porod.  Jedná se o lehčí formu cvičení zaměřenou na celé tělo, správné držení páteře, kompenzace zátěže ( cvičení nožní klenby a oblast kyčlí). Nácvik relaxace a správného porodního dýchání.

Kde lekce probíhá?

Gravid Light (lekce s fyzioterapeutkou) 
Studio MamiGYM

U Albrechtova Vrchu 1261/40,
Praha 5, Stodůlky

Gravid Fitness:
JEREMI SPORT
Jeremiášova 2,
Praha 5, Stodůlky

Ceník
Rezervovat lekci

Fotogalerie