Gravid Fitness

BUĎ SPOKOJENÁ A FIT I V TĚHOTENSTVÍ

Poznámka: v současné chvíli nabízíme pro těhulky pouze Pilates I. a zdravotní cvičení. Oboje je vhodné od ukončeného 1.trimestru těhotenství.

Pro koho je lekce vhodná?

MamiGYM Gravid Fitness je určeno pro všechny nastávající maminky od ukončeného prvního trimestru, které již před těhotenstvím nějakou formou cvičily a i v tomto období období chtějí zůstat v psychické i fyzické pohodě. Cvičení je přizpůsobeno stádiu těhotenství a aktuální náladě budoucích maminek. Starší sourozenci jsou na lekci vítáni.

Jak lekce probíhá?

Můžeš se těšit na lehké zahřátí a posílení partií, které jsou v těhotenství namáhány, prevenci bolesti zad i důkladné protažení, uvolnění a naladění na miminko v bříšku.

Co je cílem cvičení?

Cílem je odbourání bolesti zad a jiných partií, které jsou v těhotenství namáhány, a udržení těla v kondici i v tomto pěkném a náročném období ženy vždy s důrazem na respektování stavu každé budoucí maminky.  Jedná se o lehčí formu cvičení zaměřenou na celé tělo, správné držení páteře, kompenzace zátěže (cvičení nožní klenby a oblast kyčlí).

Kde lekce probíhá?

Studio MamiGYM
U Albrechtova Vrchu 1261/40,
Praha 5, Stodůlky

JEREMI SPORT
Jeremiášova 2,
Praha 5, Stodůlky

KOLIK TO STOJÍ?

230 Kč/ lekce
Rezervovat lekci/kurz

Fotogalerie

Lucka

Pohyb byl pro mě vždy důležitý. Když přišly děti, nechtěla jsem se ho vzdát. Cvičení je pro mě radost, odreagování. MamiGYM mi tuhle radost a odreagování dává. Navíc jsem získala i spoustu nových přátel a jsem ráda, že moje holky můžou se mnou sportovní vášeň sdílet odmalička. MamiGYM je komunita úžasných lidí, kteří milují sport a děti, a perfektně to skloubili dohromady. Doporučuji všem, kteří to tak mají nebo chtějí mít taky.

Lucka
Kristýna

MamiGYM jsem začala navštěvovat na doporučení mé kamarádky, která je klientkou MamiGYM již několik let. Z počátku jsem měla obavy, jak půjde skloubit cvičení a neposedné děti, ale všechno si tak krásně sedlo. Na lekcích panuje vždycky pohodová atmosféra, a já si tak můžu zlepšovat svoji fyzičku pod dohledem zkušených lektorek. Navíc na Pilates se mnou začal chodit i můj manžel. Cvičení MamiGYM doporučuji tedy i pro tatínky.

Kristýna
Kristýna Létalová

[ttbase_testimonial_grid categories="" posts="4" showfilter="no" img_crop="true" img_width="" img_height="" background_color="" border_color="" text_color="" author_color="" company_color=""]

Kristýna Létalová - MamiGYM