Představujeme: Martina Gregorová

“Věřím v sílu pozitivního myšlení,” říká “superžena” Martina. Co o sobě dále prozradila a jak zvládá lektorovat se dvěma dětmi?

Něco o mně…
Jmenuju se Martina Gregorová, je mi 33 let a před nástupem na MD jsem pracovala většinou v kanceláři jako asistentka. Nyní mi volný čas vyplňuje 2,5 letý Filípek a půlroční Anetka.

Na jaké druhy cvičení se specializuješ?
Pro MamiGYM cvičím indoorové dynamické lekce a cvičení pro těhotné.

Jak dlouho cvičíš?
Pro MamiGYM cvičím od samého začátku, ale jinak mě cvičení provází celý život. Už několik let vedu skupinové lekce v Jeremi Sport – bodystyling a alpinning.

Kdy a proč jsi začala spolupracovat s MamiGYM?
S MamiGYM spolupracuji od začátku, kdy mě oslovila Kristy, zda bych u ní chtěla cvičit. Znaly jsem se už před tím, chodila jsem k ní cvičit na lekce a díky mým zkušenostem s vedením hodin to byla jasná volba, protože můžu zkombinovat 2 věci, které mě v životě naplňují, což je mateřství a cvičení.

V čem je podle tebe MamiGYM jiné než ostatní cvičení?
MamiGYM se od jiných lekcí liší právě tím, že cvičíme s dětmi, což je super a vyzdvihla bych to zejména u cvičení s těhotnými, protože je málo lekcí pro těhotné, kam si s sebou můžete vzít první dítě.

Co tě na tom baví?
Na cvičení mě nejvíc baví, jak už jsem psala, že můžu zkombinovat 2 pro mě nejvíc věci v životě, což je mateřství a cvičení. Celkově mě na hodinách baví atmosféra hodiny a úžasná energie, která je cítit z maminek, které prostě cvičit chtějí. Neflákají se a přijdou proto, že chtějí makat. To je super.

Mnoho maminek o tobě ví, že jsi cvičila ještě těsně před porodem Anetky a téměř po porodu ses znovu vrátila k vedení lekcí cvičení pro maminky.
Cvičení do porodu šlo díky tomu, že jsem nepodcenila přípravu na těhotenství, absolvovala jsem několik kurzů o cvičení s těhotnými, získávala informace, kde to šlo od porodní asistentky, duly, fyzioterapeutky a také z knih. A hlavně jsem se učila vnímat svoje tělo a věděla jsem, že tělo a miminko mi řeknou, co budou potřebovat.

Také věřím v sílu pozitivního myšlení a v to, že záleží na tom, jak si všechno člověk nastaví v hlavě, tak to potom bude… To se vlastně promítlo i do cvičení po porodu… Díky hladkému průběhu porodu jsem se mohla vrátit téměř okamžitě do svého sportovního tempa.

Jak se ti cvičí se dvěma dětmi?
Někdy je to náročné. Obzvlášť, když jeden má svůj stav v období vzdoru a druhá má hlad a nemůže se díky své zvědavosti najíst… Z toho pak šílím a bojuju sama se sebou…

Ale snažím se zklidnit a zvládnout to… Ale jinak mě to moc baví a jsem šťastná, že je tam mám oba s sebou a že máme společné zážitky a potkáváme fajn lidi.

Co o tobě možná nikdo neví?
Co o mě možná nikdo neví??? Já na sebe všechno vykecám, takže moc toho není!

Co bys vzkázala holkám, které nad návštěvou lekcí MamiGYM teprve přemýšlejí, ale neví, jestli je to právě pro ně?
Co bych vzkázala holkám? Určitě bych jim vzkázala, ať přijdou, že odejít můžou vždycky 🙂 a není nic horšího než nad něčím přemýšlet a nezkusit to:-)…. Řekla bych, že je to super, určitě se jim to bude líbit, přijdou na jiné myšlenky než na kakání a papání a hlavně poznají spoustu aktivních maminek… A jak se říká:” Dva jsou víc než jeden”, “Sdílená radost – dvojnásobná radost”, “Sdílená starost – poloviční starost”.